Haber

Manisa Celal Bayar Üniversitesi öğrencileri Vali Enver Ünlü’yü ziyaret etti

Manisa Celal Bayar Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencileri, Manisa İl Afet ve Acil Durum Müdürü Güray Karakaya ile birlikte Vali Enver Ünlü’yü ziyaret etti. Öğrenciler, hazırladıkları “Gönülden Tencereye” sosyal sorumluluk projesi kapsamında Vali Ünlü’ye bilgi vererek, 4 Şubat’ta oynanacak Manisa BBSK-Tofaş basketbol maçı için hazırlanan, geliri 100 TL’ye aktarılacak maç biletini kendilerine takdim etti. Manisa’da yaşayan depremzede ailelere bağışlanacak.

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat 2023’te meydana gelen ve yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen depremin yaraları sarılmaya devam ediyor. Bu kapsamda Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü işbirliğinde anlamlı bir proje hayata geçirildi.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri Cemre Aydemir, Büşra Vapurcu, Yağmur Nazlı Baydoğan, Pınar Bahadır ve Metin Mert Demirer, halkla ilişkiler proje dersi kapsamında “Gönülden Tencereye” sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.

Vali Enver Ünlü, geçen yıl Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerin yüzyılın felaketi olarak nitelendirildiğini ve çok sayıda vatandaşımızı kaybettiğimizi belirterek, “Depremin üzerinden yaklaşık bir yıl geçti. Depremzedelerimizin yaralarını sarmaya devam ediyoruz. Gençlerimizin hazırladığı sosyal sorumluluk projesiyle de durum böyle.” “Bu konudaki yaraları sarmaya çalışması çok anlamlıydı. Projede emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

Öğrenciler, 4 Şubat’ta Manisa BBSK ile Tofaş arasında Muradiye Spor Salonu’nda oynanacak basketbol maçına Vali Enver Ünlü’yü davet ederek, maç için hazırlanan bileti hediye etti. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu