Haber

Ünlülerden depremzedelere moral

Ünlülerden depremzedelere moral

MALATYA Cumhurbaşkanlığı İrtibat Başkanlığı’nın desteğiyle Malatya’da konteyner ve çadır kentleri ziyaret eden ünlü isimler, depremzede çocukları ve aileleriyle bir araya geldi.

Kahramanmaraş’ta yaşanan iki büyük depremin ardından Türkiye yaraları sarmak için tek yürek oldu. Depremzedelere her türlü maddi ve manevi destek sağlanmaya devam ediyor. Deprem bölgesine destekleriyle gelen oyuncular Tamer Karadağlı, Burak Haktanır, Nefise Karatay, Muhammed Emre Kaya, Haluk Özenç, Mert Özbek, Tutku Topaç, Ali Pınar, Çağıl Aydıner, Musa Cihan, ses sanatçısı Züleyha Ortak, Yapımcı Banu. Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından İrtibat Başkanlığı Ergin, dijital içerik üreticisi Nursen Şenyurt, influencer Buse Turan, müzisyen Beste Korkmaz depremzedeler ve aileleriyle bir araya geldi. Çadırkentte bir çadırı ziyaret ederek çocuklarla eğlenen oyuncu Tamer Karadağlı, çadırda kalan ailelere yalnız olmadıklarını ve her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Depremden en çok çocukların etkilendiğini ve morallerini düzeltmek için orada olduklarını belirten Karadağlı, “Çocukların yanında olalım moralleri düzelsin, tanıdık yüzler görünce çocuklar ve ailelerle bir araya geldik çünkü bu neşe onlara uzun süre yetecektir.” Biz yüzlerini güldürmeye geldik. Ekranda izledikleri kişilerin yanlarında olması onlar için çok değerli. Ülkenin geleceği olan çocuklar en çok acı çekti. Bunları mümkün olduğunca hissetmeden bu süreci geçirmek gerekiyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu